به گزارش موسسه بین‌المللی حکمت مسئولین موسسه از شبکه ثامن بازدید کرده و با حضور در جلسه‌ای شرایط همکاری با این موسسه را بررسی کردند.
بر اساس این گزارش، رئیس موسسه بین‌المللی حکمت جناب حجت الاسلام دکتر مرتضی رضازاده با حضور در ساختمان شبکه ثامنTV ضمن بازدید از امکانات فنی این شبکه جهت ضبط برنامه‌های بین‌المللی به زبان‌ انگلیسی در جلسه‌ای مشترک با مسئول این شبکه جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر کاشانی شرایط و زمینه‌های همکاری با این شبکه را بررسی کردند.
حجت‌الاسلام دکتر رضازاده با تشریح فعالیت‌های موسسه بین‌المللی حکمت و ارائه گزارشی از برنامه‌های ماه رمضان و دوره شیعه‌شناسی که به زبان انگلیسی در حال اجرا می‌باشد عنوان کردند که موسسه بین‌المللی حکمت روابط بسیار خوبی با اساتید مسلط به زبان انگلیسی در داخل و خارج از کشور دارد. این روابط باعث شده است که بتواند با حضور این اساتید، برنامه‌های بسیار جذاب و قابل قبولی را در ماه‌های اخیر برگزار کند.
حجت‌الاسلام دکتر کاشانی ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده توسط موسسه بین‌المللی حکمت عنوان کردند که شبکه ثامنTV یک شبکه خصوصی است و هیچ وابستگی دولتی ندارد. این شبکه می‌تواند بستر خوبی جهت انتشار فعالیت‌های موسسه بین‌المللی حکمت در سطح دنیا به صورت آنلاین و تصویری باشد.
حجت‌الاسلام رضازاده با استقبال از پیشنهاد شبکه ثامنTV بیان کردند که موسسه می‌تواند در تامین محتوای معارفی این شبکه‌ ماهواره‌ای همکاری کند و برخی از برنامه‌های خود را از طریق این شبکه منتشر کند.